Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

WEB TASARIM

Herhangi bir kurumun kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine web tasarımı denir.

WEB TASARIMIN ÖNEMİ

Firmaların aynı şehirde bulunduğu müşteri ile ayrı kıtada bulunduğu müşteriye yakınlığı eşit seviyeye gelecek, coğrafi uzaklığın bir önemi kalmayacaktır.Web Tasarımı yaptırmak firma için olumlu bir imaj oluşturacaktır.Firmalar web tasarımı yaptırarak yenilik ve gelişmelerini müşterilerine bildirebilecek, kampanyalarını paylaşabileceklerdir.Basılı materyal şeklinde hazırlanan tanıtım araçlarından kurtularak tanıtım masraflarında ciddi bir maliyet düşüşü yaşayabileceklerdir.7/24 açık olması sayesinde e-ticaret çözümlemesi olan ve satış yapılan siteler gece gündüz para kazandırmaya devam edecektir.E-Ticaret çözümleri ile satış rakamları yukarılara çekilecektir.Arama motorlarında bulunabilecek ve müşteri kazanabileceklerdir.Google’da birinci sayfada çıkarak sektör rekabetine ortak olabilecekler.Güven aşılayacaklar.Satış ve pazarlama gelirleri artacak.Profesyonellik göstergesi olarak algılanır.Başarıya giden yolda anahtar olur.

İletişim..

SEO NEDİR NASIL YAPILIR

Sözlük anlamı " Arama Motoru Optimizasyonu " halk dilinde site için yapılan Optimizasyon çalışmasıyla Web sitenin arama motorlarında ( Özellikle Google.com.tr) yükselmesidir. Yükselen siteler trafik yapar, trafik yapan sitelerde ziyaretçi ile buluşur ve kazandırır. Seo açılımı ise Search Engine Optimization 'dur ..Yaşamımızda artık önemli bir bölümünü kaplayan İnternet, gerek sosyal anlamda gerekse ticari anlamda hayatımızın bir parçası haline gelmiş bulunmakta. Hazırladığımız web siteleri kullanıcıya ulaşması ve amacını yerine getirmesini isteriz. Seo çalışması yapılmış projeler, diğer tüm Web sitelerinden çok daha etkili ve arama sonuçlarında ziyaretçiye ulaşan sitelerdir.

Seo aslında İnternet üzerinde Web sitenizin davranış biçimini belirler. Sitenize yapılan alt yapı çalışması ile nerelere gideceğinizi aslında en başlardan size göstermeye başlar. Gerek hizmet, gerek pazarlama, gerek eğitim vb. Seo doğru tekniklerle yapılmalı. Öncelikle aceleci olmadan zamana yayarak gerçek yöntemler ve site için sağlıklı olan yollar seçilerek yapılmalıdır. Algoritmaların değişmesi ile artık eski yöntemler çöp olmuş, hatta sitelere kalıcı geri dönüşü olmayan zararlar vermektedir. Yeni yapı Penguen sitemi ile adil bir Seo yapısı sergilenmekte ve artık gerçekçi emekler ile siteler olması gereken yerlere gelmeye başlamıştır.

İletişim..

H

A

B

E

R

L

E

R

reklamver
ÖzKan Koz Foto Galeri Anisa Resimleri Arsin Resimleri Trabzon Resimleri WepTasarım-Seo
Özkan Koz Galeri Anisa arsin Trabzon
2005-2020 WepTasarım-Seo Hizmetleri. Copyright © Designer By KofyKoz Tüm Hakları Saklıdır.